Exces na Slavii není jen problém diváků, ale celé společnosti
Připusťme, že by Chorý využil svoji poslední šanci v kariéře a předvedl to nejlepší? Budeme ho potom vynášet do nebe, stejně jako ho dnes odsuzujeme, nenávidíme a posíláme do pekla?
Připusťme, že by Chorý využil svoji poslední šanci v kariéře a předvedl to nejlepší? Budeme ho potom vynášet do nebe, stejně jako ho dnes odsuzujeme, nenávidíme a posíláme do pekla?
Dějiny se neustále připomínají, na neschopné politiky se časem zapomíná. Skutečných, osvícených politiků, má svět dnes opět zapotřebí - nechceme-li si opět zopakovat minulost!
Pokud někdo ovládne celou soustavu, to jest dozorové státní zastupitelství a následně GIBS, kdy všichni jdou na ruku jednomu člověku, nebo z něj mají strach, tak se podaří ´poklidit´ úplně všechno. Je to smutné a strašná ostuda pro policii.
Jak je možné, že společnost, která důsledně brání život trojnásobného vraha, připouští ukončení života nenarozeného dítěte, které se ničeho nedopustilo a jeho jedinou „vinou“ je, že přišlo v nevhodný čas?
Co se stalo mě, může se stát v této zemi komukoliv. Zmanipulovat jasnou kauzu se zjištěnými pachateli, přes všechny nashromážděné důkazy, to je neakceptovatelné! Pokud vás můj případ zaujal, prosím, šiřte jej dál. Nesmí zapadnout „pod koberec“.