Sbírka na pomoc zemi: Zachraňme diplomatku dr. Janu Chaloupkovou, chráníme i sebe!
Malá země nebude mít nikdy dost schopných lidí. Pokud nečinně dopustí jejich likvidaci, doplatíme na to všichni, včetně země samé a budoucích generací.
Malá země nebude mít nikdy dost schopných lidí. Pokud nečinně dopustí jejich likvidaci, doplatíme na to všichni, včetně země samé a budoucích generací.
Má snad veřejnost pouze právo radní slyšet, ale vidět je pouze v jednacím sále? Ujišťuji veřejnost, že je na co se dívat. Je to mnohem zajímavější sledovat, jak se někteří radní chovají, když nemluví, pokud vůbec promluví a i to jak mluví a myslí.
Jsou lidé, kteří nechtějí, abychom si rozuměli, potkávali se, smiřovali se, odpouštěli si. Jsme potom slabší a snáze ovladatelní. Nejvyšší čas přestat se chovat jako ovce, netušící, že dobrovolně pomáhají vlastní porážce, v obou významech slova.
Bude vysílat ČT přímé přenosy z Brna, kdy přímo vysílá kdeco? Odvysílá nedělní projevy premiéra Svobodného státu Bavorsko Markuse Södera, Bernda Posselta a dalších, jako vysílá projevy z Lidic, v rámci své veřejnoprávní služby?
Jedna udavačka stojí na začátku likvidace životů a osudů. Dožila mezi námi, aniž by její okolí tušilo, co způsobila? Nelze vůbec vyloučit, že stejně „aktivní“ byla i za Protektorátu… Nebyla by zdaleka sama, udavači nevymřeli ani dnes...