Ústavní soudci podvádí???
„Kdyby to bylo sebelepší, jak je to vedle hnijícího, jen těžko se udrží. Jak začne něco jednou plesnivět, je zle. Musí se s tím pryč, než zplesniví vše.“ Tomáš Baťa
„Kdyby to bylo sebelepší, jak je to vedle hnijícího, jen těžko se udrží. Jak začne něco jednou plesnivět, je zle. Musí se s tím pryč, než zplesniví vše.“ Tomáš Baťa
Provinil se i ten, kdo nebyl odpovědný, věděl a nekonal pod ochranou zákona o whistleblowingu. Dr. Janu Chaloupkovou neochránil. Pokračuje v boji s mafií na MZV ČR sama. Kdy se připojí další stateční diplomaté, novináři a veřejnoprávní média?
Dokud se nedokážeme sami důstojně vypořádat s vlastní minulostí, jako to dokázala a dokazuje SRN, bude se to zákonitě projevovat i na naší budoucnosti, se všemi negativními dopady.
Malá země, která si sama zlikviduje své elity, si je nemusí vždy dokázat obnovit jako ty velké. Může časem skončit zapomenuta v dějinách, jako mnoho předešlých.
„Vzpouzející se masa ztratila všechnu schopnost religiozity a poznání. Není schopna mít v sobě víc než politiku, a to politiku nemírnou, ztřeštěnou, pominutou.“ José Ortega y Gasset „Vzpoura davů 1930“