Ústavní soudci podvádí???
„Kdyby to bylo sebelepší, jak je to vedle hnijícího, jen těžko se udrží. Jak začne něco jednou plesnivět, je zle. Musí se s tím pryč, než zplesniví vše.“ Tomáš Baťa
„Kdyby to bylo sebelepší, jak je to vedle hnijícího, jen těžko se udrží. Jak začne něco jednou plesnivět, je zle. Musí se s tím pryč, než zplesniví vše.“ Tomáš Baťa
„Pokud člověk ví, že jednal v zájmu sebe i společnosti a lidí, za které je odpovědný, nejlépe, jak dokázal, ví, že dokáže unést výsledky takového rozhodnutí, ať už jej bude veřejnost chválit, či jím opovrhovat.“ Tomáš Baťa
„Děti učíme zákonům, jejich právům, ale ne samostatnému myšlení, aby se samy dokázaly řídit svým rozumem, dobrými mravy a svoji přirozeností.“ Tomáš Baťa
Ve FOTOGALERII jeho otřesný popis ZOH v Soči 2014 a jeho popsání vztahu k Věře Čáslavské. Museli jsme se poprvé setkat v Národním divadle v září 2016, při posledním rozloučení s naší neslavnější sportovkyní, naší společnou přítelkyní.
Kdosi řekl: "Já bych, s dovolením, vyvěsil heslo „Nevolte nevládu“. Co by se stalo, kdyby se to stalo, to fakt nevím. Ale nějakou jiskřičku naděje by to snad mohlo…"