Spravedlnost? Existuje v dnešní Evropě?
Zákony bez morálky jsou na nic. Když víte, že máte pravdu, bráníte se argumenty, když lžete, bráníte se cenzurou. Český stát se chová gangstersky, jako ochránce vyvolených a posluhujících.
Zákony bez morálky jsou na nic. Když víte, že máte pravdu, bráníte se argumenty, když lžete, bráníte se cenzurou. Český stát se chová gangstersky, jako ochránce vyvolených a posluhujících.
Pokud předseda soudu připouští, že by se mohla vrátit na jinou agendu, tak se stává sám zpochybnitelným. Bude-li soudit rozvody a sama se rozvede, taky ji agendu také odebere?
Nepořádek, bezpráví, mravní a právní chaos v naší zemi, roste exponenciální řadou. Hrozí zničit vše, včetně naděje budoucích generací žít v prosperující zemi, která ctí zákon, dobré mravy a zdravý rozum!
Flóra a fauna nikdy nepotřebuje více než potřebuje, udržuje se udržitelně. Člověk nemá nikdy dost, dosáhne blahobytu, chce stále více, zákonitě se vrací na začátek, přestává zdravě a rozumně zatěžovat tělo a mozek. Máme se stále co učit.
Dnes, v naší době, jako by se kolektivismus, vláda těch, kdo žijí z druhé ruky, ta odvěká stvůra, utrhla ze řetězu a začala vztekle řádit. Dotlačila lidi na úroveň takového intelektuálního ponížení, které nemá v historii lidstva obdoby.