Velvyslanectví ČR v USA odmítá číst mé informace?
Nebyla to revoluce, pouhý přemet přes očekávanou překážku. Kauza zdaleka neskončila, zájem Západu roste. Česká média jsou také informována. Čekají, kdo začne, jak je zvykem v naší zemi.
Nebyla to revoluce, pouhý přemet přes očekávanou překážku. Kauza zdaleka neskončila, zájem Západu roste. Česká média jsou také informována. Čekají, kdo začne, jak je zvykem v naší zemi.
„Vážně jste si mysleli, že zákony píšeme proto, aby se dodržovaly? My chceme, aby se porušovaly, pokud vám to ještě nedošlo, tady proti sobě nemáte partu nějakých skautíků. Doba vznešených idejí dávno minula. Nám jde o moc a myslíme to vážně.“
Nikdo za nic nemůže, nikdo nic netušil, protože kdyby tušit mohl, nemohl by to říct a ti co tušili a věděli, už dávno sedí jinde. Bohužel ne tam, kde by měli. Firma je v likvidaci, drony nedostaneme, peníze nedostaneme, občane zapomeň.
Udělení generálské hodnosti Františku Stárkovi prezidentem Pavlem by bylo urážkou. Věřme, že se generálské hodnosti dočká, ale z rukou presidenta, který dodržoval pevné morální zásady po celý život, tak jako on.
Není už nejvyšší čas na nové „Pražské jaro“, jako v roce 1968 a vypořádat se s těmi, kteří za peníze daňových poplatníků neslouží zemi, ale hlavně sami sobě?! Ne jako v Listopadu 89, kdy jsme umožnili pokračování vlády komunistů a jejich pohrobků?